Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2630811
11251
417
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7,5x8,5 cm 2630777
11252
417
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérült, 8×6 cm 2630776
11253
417
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérült, 8×6 cm 2630775
11254
417
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérült, 8×6 cm 2462052
11255
417
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2609075
11256
417
14000
Zsolnay áttört fajansz dísztányér, "Országos Ipar- Mezőgazdasági és Művészeti Kiállítás Pécs 1907" alkalmi mintával. Részben kézzel festett, jelzett (benyomott Zsolnay Pécs), kisebb kopásnyomokkal, apró lepattanással, a máz egy részen javított, d: 19,5 cm 2630770
11257
417
1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, alján apró máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 10,5 cm 2630769
11258
417
"Országos bélyegnapi kiállítás - Budapest" Zsolnay eozinmázas emlékérem, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 10 cm 2626813
11259
417
Zsolnay porcelán kacsapár, (tervezte: Sinkó András (1901-1976)), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2606248
11260
417
Zsolnay eozin mázas dzsámi, apró karcolással, jelzett, m:13 cm 2607456
11261
417
11000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2623407
11262
417
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft