Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623542
11203
417
Herendi csipkebogyó mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, virágokon apró lepattanás. D: 11 cm 2623543
11204
417
Herendi csipkebogyó mintás leveles tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 14x9 cm 2623544
11205
417
Herendi csipkebogyó mintás hamuzó . Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 14x9 cm 2623545
11206
417
Herendi csipkebogyó mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. D:13 cm 2623546
11207
417
Herendi csipkebogyó mintás füles tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 16x8 cm 2623547
11208
417
Herendi csipkebogyó mintás láttört tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D: 16 cm 2623548
11209
417
Herendi csipkebogyó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, sérült. 14x11 cm 2623549
11210
417
28000
Herendi csipkebogyó mintás, kosár nyomott, 6db teáscsésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2623550
11211
417
Herendi csipkebogyó mintás 5db teasüteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. D:12,5 cm 2623551
11212
417
26000
Herendi csipkebogyó mintás óriási figurális bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D: 17 cm, m: 22 2623553
11213
417
26000
Herendi csipkebogyó mintás virágtartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. M: 12 cm 2623554
11214
417
Herendi csipkebogyó mintás körmös váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. M: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft