Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623555
11215
417
Herendi csipkebogyó mintás váza . Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. M:17 cm 2630174
11216
417
Herendi csipkebogyó mintás nagy méretű porclen hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 15 cm 2623413
11217
417
Herendi petrezselyem mintás, leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 15 x 8 cm 2433206
11218
417
6500
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm 2606243
11219
417
Herendi Bouquet De Saxe mintás doboz, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 14x10x5cm 2606230
11220
417
Herendi fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2492967
11221
417
Herendi Tertia rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel d: 11 cm 2623520
11222
417
36000
Herendi virág mintás 5 személyes szendvicses készlet. Kézzel festett, jelzett, kopott, egyik tányér repedt. d: 20 cm, 50x17,5 cm 2623534
11223
417
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D: 11,5 cm 2623552
11224
417
26000
Herendi virág mintás körmös váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. M: 19 cm 2623562
11225
417
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:14 cm 2623563
11226
417
Herendi kék virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. M:15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft