Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2602097
11167
417
180000
Herendi Apponyi mintás 12 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2623648
11168
417
50000
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan . m: 27,5 cm 2623647
11169
417
28000
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, aranyozáson minimális kopás. m: 22,5 cm 2623640
11170
417
220000
Herendi Rothschild mintás fedeles váza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:50cm 2629343
11171
417
Herendi Rotschild mintás ékszeres dobozka, bonbonniere,. Kézzel festett, jelzett, repedéssel. 14x9,5 cm 2599143
11172
417
Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm 2623522
11173
417
15000
Herendi ETON mintás füles tálca. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 28x17,5 cm 2623524
11174
417
100000
Herendi ETON nintás 6 személyes teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2623526
11175
417
Herendi ETON mintás kínálótál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 14 cm, m: 7 cm 2623530
11176
417
30000
Herendi ETON mintás erőleveses csésze, 6db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 15 cm, m: 6 cm 2623556
11177
417
Herendi ETON mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 14x11 cm 2623557
11178
417
Herendi ETON mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 14x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft