Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623558
11179
417
Herendi ETON mintás füles tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 16x8,5 cm 2623559
11180
417
Herendi ETON mintás kagyló formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x10 cm 2623560
11181
417
Herendi ETON mintás kerek tálka. Kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel. D:14 cm 2623561
11182
417
Herendi ETON mintás süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D:20,5 cm 2630836
11183
417
Herendi ETON sültes tányér, kézzel festett porcelán, Pannonia felirattal, jelzett, kopásnyomokkal, 37x27,5cm 2626881
11184
417
17000
Herendi Eton mintás bonbonier, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett, jelzett, m:10 cm, d:12 cm 2625848
11185
417
28000
Herendi Eton mintás leveses tál, kézzel festett, jelzett, restaurált aranyozás, m:19 cm, 28×20 cm 2623518
11186
417
50000
Herendi csipkebogyó mintás óriás porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 30 cm, m: 20,5 cm 2623519
11187
417
50000
Herendi csipkebogyó mintás óriás porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 30 cm, m: 20,5 cm 2623523
11188
417
15000
Herendi csipkebogyó mintás fonott kenyeres tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D: 26,5x16,5 cm 2623525
11189
417
15000
Herendi csipkebogyó mintás, figurális, halas kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D: 14,5 cm, m: 9,5 cm 2623527
11190
417
26000
Herendi csipkebogyó mintás óriás bonbonier, plasztikus virágokkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 17 cm, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft