Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2627567
11131
417
Herendi pikkely mintás nyuszi csikknyomó, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 2628046
11132
417
26000
Herendi pikkely mintás macska, jelzett hibátlan 11,5 cm 2523940
11133
417
Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm 2523946
11134
417
Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 14 cm, XIX. század, kopásnyomokkal. 2523950
11135
417
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm. 2585214
11136
417
46000
Zsolnay Török János(1932-1996): Hárfázó. Eozin mázas porcelán fajansz, jelzett, 1970 körül, sérült, restaurált. m: 32 cm 2476037
11137
417
24000
Epiag Pirkenhammer fedeles díszváza, kobaltkékkel festett porcelán, plasztikus arannyal díszítve, kopott, jelzett, m: 26cm, oldalán babérkoszorúban két keresztbe tett égő fáklya E betűvel körbefogva, amely feltehetően "egyetértésre" utal. 1920-1930 körül. 2627880
11138
417
Fischer Emil (1863 - 1937): Teáskanna. Pálinkás Béla (1880-?), népi motívummal, mázas fajansz, kézzel festett, jelzett, csőrén minimális mázlepattanásokkal, m: 13 cm 2628534
11139
417
200000
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2623650
11140
417
36000
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan . m: 20,5 cm 2625268
11141
417
Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonier, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanások a rózsákon, aranyozáson kopásnyomok, 7,5x7 cm, m: 7 cm 2625269
11142
417
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft