Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2625274
11143
417
Herendi Viktória mintás, kerek, porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:7cm 2625276
11144
417
Herendi Viktória mintás, kerek, porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:8cm 2623577
11145
417
Herendi Viktória mintás, oroszlán karmos kaspó, kézzel festett, kopott, jelzett (1940), ritka, m:13 cm, d:14,5 cm 2630812
11146
417
Herendi Viktória mintás kis bonbonier, kézzel festett, jelzett,hibátlan, d: 7,5 cm 2630810
11147
417
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2629338
11148
417
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, sérült. 16 cm 2546007
11149
417
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 4,5 cm 2603609
11150
417
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm, 2603626
11151
417
Herendi Viktória mintás cigarettakínáló. m: 6 cm, jelzett, kopásnyomokkal. 2518417
11152
417
24000
Herendi ZOVA mintás váza, jelzett, kopott, talpán csorba és ragasztás. m: 33cm 2623645
11153
417
48000
Herendi zöld indiai kosár mintás, áttört óriás porcelán kínálótál. Kézzel festett, jelzett, ragasztott. D: 23,5 cm, m: 9 cm 2623644
11154
417
100000
Herendi zöld indiai kosár mintás, kosárnyomott óriás porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 26 cm, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft