Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2598534
11420
417
Német díszes sörös kupa, porcelán, ón fedővel, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2598535
11421
417
Rastal német sörös korsó, steinzeug, jelzett, hibátlan, oldalán sörhordó férfi, m: 13,5 cm 2598538
11422
417
Gerz német sörös korsó, kerámia, ón fedővel, oldalán kocsma jelenet, jelzett, kopásnyomokkal, m: 17 cm 2598550
11423
417
Wick Werkw 1926 boros korsó, steinzeug, hibátlan, m: 16 cm 2598551
11424
417
4 db mini sörös korsó, Salzburg vára, San Franciscó-i kábelvasút egyik kocsija, Brüsszel címere, müncheni katedrális egyik tornya, részben jelzett, (Gerzi, USA, dbgm, stb) kopásnyomokkal, m: 10-13 cm 2598556
11425
417
2 db mini steinzeug sörös korsó, ón fedővel, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8 cm 2598553
11426
417
Mini fedeles sörös korsó, jelzett: Albert Jacob Thewalt, 1890 körül, kopásnyomokkal, m:8,5cm 2598521
11427
417
Marzi & Remy sörös korsó, háborús jelenettel, matricás steinzeug, fém tetővel, hibátlan, jelzett, m: 18,5 cm 2598523
11428
417
Marzi & Remy sörös korsó, Hamburg történelmi városképével, matricás steinzeug, fém tetővel, hibátlan, jelzett, m: 18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft