Herendi ETON mintás füles tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-ETON-mintas-fules-talka-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-16x8-5-cm~II2623558
2623558
11179
417
Leírás: Herendi ETON mintás füles tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 16x8,5 cm
: karap_norbert