Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, aran... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-Rotschild-mintas-vaza-Kezzel-festett-jelzett-hibatlan-aranyozason-minimalis-kopas~II2623647
2623647
11169
417
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, aranyozáson minimális kopás. m: 22,5 cm