Herendi virág mintás körmös váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomok... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-virag-mintas-kormos-vaza-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-M-19-cm~II2623552
2623552
11224
417
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Herendi virág mintás körmös váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. M: 19 cm