Herendi csipkebogyó mintás 5db teasüteményes tányér. Kézzel festett, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-csipkebogyo-mintas-5db-teasutemenyes-tanyer-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal~II2623550
2623550
11211
417
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Herendi csipkebogyó mintás 5db teasüteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. D:12,5 cm