Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2630805
11300
417
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2630806
11301
417
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 13,5x9 cm 2630808
11302
417
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, minimális kopással, d:20 cm 2630809
11303
417
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, minimális kopással, d:20 cm 2630817
11304
417
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm 2623439
11305
417
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2625221
11306
417
Hollóházi Szász Endre plakett, dobozra applikálva, (457/500) jelzés nem látható, porcelán hibátlan, doboz kopott, 25x19x6cm, plakett: 11,5x17cm 2498704
11307
417
3 db Hollóházi porcelán sörös korsó fém tetővel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2495262
11308
417
Hollóházi matyó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2598549
11309
417
Hollóházi hordócska, porcelán, fa tartóval, jelzés nélkül, m:11cm 2604602
11310
417
Hollóházi Erika mintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2567462
11311
417
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft