Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2607456
11348
415
14000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2564168
11349
415
Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2583243
11350
415
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, kopásnyomokkal,15×13,5 cm 2599431
11351
415
Zsolnay fehér mázas porcelán libás lány, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2598387
11352
415
Zsolnay porcelán kislány korsóval (tervező: Sinkó András). Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2598389
11353
415
Zsolnay porcelán ülő kislány. Kézzel festett, jelzett, kissé kopott, m: 7 cm 2598103
11354
415
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10,5x10,5x6cm 2598271
11355
415
Zsolnay őzike gidájával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2599158
11356
415
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), apró mázhibával, m: 11 cm 2607219
11357
415
Zsolnay eozin karácsonyfa dísz, hátulján csorba, jelzés nélkül, d: 7 cm 2598289
11358
415
Zsolnay Szent István figura kézzel festett jelzett kopással 10 cm 2598765
11359
415
Zsolnay porcelánfajansz bonbonniere. Lüszteres mázzal, belül zöld, jelzett, hibátlan. d: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft