Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2539258
11372
415
Zsolnay aranyszínű-kék mintás kávé kiöntő, porcelán, jelzett, ragasztó nyomokkal, m:18cm 2441541
11373
415
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopottas, 10,5x10,5x6cm 2602089
11374
415
Zsolnay Sissy mintás cukor doboz kézzel festett jelzett hibátlan 10x10 cm 2599532
11375
415
Zsolnay porcelán virágmintás kis tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm 2602933
11376
415
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 12x8 cm 2598137
11377
415
Zsolnay vegyes tétel, 6db csészealj, 1 db nagy tányér, 2db süteményes tányér, 1db cukortartó fedele ragasztott, 1db teáskanna, kopásokkal, apró lepattanással. 2597643
11378
415
Zsolnay eozin mázas homáros tál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 15 cm 2598533
11379
415
Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm 2598852
11380
415
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2598855
11381
415
4400
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x11cm 2598856
11382
415
4400
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 11x11cm 2599111
11383
415
Zsolnay pompadur mintás óra, kézzel festett, jelzett hibátlan d: 26cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft