Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599542
11287
415
Herendi Eton mintás lapos tányér, 2db, teás alj, 3 db, jelzett, kopott, d:23-15cm 2598259
11288
415
2 db Herendi tálka hecsedli és virágmintás, kézzel festett, jelzett, kopással, d: 10-12 cm 2598255
11289
415
Herendi virágmintás kosárka, kézzel festett, jelzett hibátlan, 15,5x9cm 2598238
11290
415
Herendi kacsák, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2598380
11291
415
Herendi virágmintás fonott tálka, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, d:12cm 2598378
11292
415
Herendi virág mintás, levél alakú cukortartó, jelzett, kopott, 13x10cm 2598374
11293
415
Herendi zöld virág mintás mokkás csésze aljjal, 4db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 2597594
11294
415
Herendi virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5x7x1,5 cm 2597593
11295
415
Herendi virágmintás hamutál kézzel festett jelzett apró kopásnyomokkal, d: 15 cm, m: 3,5 cm 2597719
11296
415
Herendi zöld virágmintás hamutál, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:15cm 2597819
11297
415
Herendi zöld szőlő mintás tejkiöntő, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:8cm 2597825
11298
415
Herendi zöld petrezselyem mintás tejkiöntő, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:9cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft