Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603640
11275
415
Herendi nefelejcs mintás bonbonier, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:7cm 2605256
11276
415
Herendi virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett,. hibátlan. 6,5 cm 2606243
11277
415
Herendi Bouquet De Saxe mintás doboz, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 14x10x5cm 2606230
11278
415
Herendi fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2606845
11279
415
Herendi süteményes tál, kézzel festett, jelzett (II.oszt.),hibátlan, d:28 cm 2606813
11280
415
Herendi hecsedli mintás váza. Kézzel festett, jelzett, másodosztály, hibátlan, m: 10 cm 2607386
11281
415
Herendi tojás alakú só és bors szóró, jelzett, másodosztály, kopásnyomokkal, m:6cm 2602188
11282
415
Herendi Eton mintás lapostányér, 3db, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 25,5 cm 2603206
11283
415
Herendi akt, kézzel festett porcelán, sérült, jelzett, m:23cm 2603648
11284
415
Herendi nefelejcs mintás medál, kézzel festett, jelzett, kopott, 5×3,5 cm 2599507
11285
415
Herendi Eton mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 10 cm 2599498
11286
415
Herendi kagyló formájú kínáló, fehér mázas porcelán, jelzett, sérült 23x23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft