Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603582
11191
415
Herendi Viktória mintás só és bors tartó / fűszertartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, h:15cm, m:5cm 2606232
11192
415
Herendi Viktória mintás, váza, hibátlan, jelzett. M: 17cm 2606234
11193
415
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan. D:15 cm 2606238
11194
415
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2606239
11195
415
Herendi Viktória mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm 2606241
11196
415
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kopásnyomokkal, m:12cm 2603632
11197
415
Herendi Viktória mintás körmös tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:4cm, d:11cm 2603626
11198
415
Herendi Viktória mintás cigarettakínáló. m: 6 cm, jelzett, kopásnyomokkal. 2603622
11199
415
Herendi Viktória mintás négyágú gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, sérült. m: 22,5 cm 2603612
11200
415
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2603609
11201
415
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm, 2603608
11202
415
Herendi Viktória mintás áttört tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft