Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603629
11179
415
30000
Herendi Viktória mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm, d: 20 cm 2603570
11180
415
34000
Herendi Viktória mintás 1db sültes / pecsenyés tál, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. 41x31cm 2603569
11181
415
26000
Herendi Viktória mintás 1db sültes / pecsenyés tál, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. 36x27cm 2603583
11182
415
28000
Herendi Viktória mintás, torta / süteményes tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d:33 cm 2603579
11183
415
22000
Herendi Viktória mintás 3 részes szoszié / szószos / mártásos tál, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. 2603572
11184
415
Herendi Viktória mintás 1db köretes tál, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. d:25cm 2606231
11185
415
Herendi Viktória mintás, "trombita" váza, hibátlan, jelzett. M: 21,5cm 2606235
11186
415
14000
Herendi Viktória füles csokoládés csésze fedővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 13 cm 2606236
11187
415
Herendi Viktória mintás reggeliző készlet 1db, porcelán. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 16 cm 2603606
11188
415
22000
Herendi Viktória mintás,salátás tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d:26 cm 2597709
11189
415
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, restaurált, 18x14 cm 2538887
11190
415
Herendi Viktória mintás szószos tál, Lavel Budapest felirattal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal,23x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft