Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2606746
11203
415
Herendi Viktória mintás kagyló formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással. 11 cm 2606741
11204
415
Herendi Viktória mintás vázácska 2 db. Kézzel festett, jelzett, egy kis kopással. 9 cm, 7 cm 2606751
11205
415
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2606755
11206
415
Herendi Viktória mintás gyufatartó és tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással. 6 cm, 7 cm 2606809
11207
415
Herendi Viktória mintás porcelán rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7 cm cm 2606804
11208
415
Herendi Viktória mintás tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m 9 cm 2602157
11209
415
Herendi Viktória mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm, d: 9,5 cm 2597596
11210
415
Herendi Viktória mintás porcelán ékszertartó doboz fedéllel fedél tetején rózsával
plasztikusan díszített kézzel festett jelzett apró kopásnyomokkal, 10x8x5 cm 2597710
11211
415
Herendi Viktória mintás porcelán fonott kosárka, kézzel festett, jelzett, restaurált, 14x10,5x4,5 cm 2597941
11212
415
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, apró lepattanás, 13x9cm 2556444
11213
415
Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere, rózsával. Mini csorbával a rózsán, mázrepedéssel. Kézzel festett, jelzett. d: 7,5 cm 2603567
11214
415
Herendi Viktória mintás 1db mélytányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, ragasztott. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft