Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2567452
11227
415
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567453
11228
415
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567454
11229
415
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567455
11230
415
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567456
11231
415
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567458
11232
415
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2598375
11233
415
Herendi purpur Apponyi mokkás csésze aljjal, 2db, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett. 2598377
11234
415
Herendi purpur Apponyi teás csésze aljjal, 3db, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett. 2598379
11235
415
Herendi purpur Apponyi tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d:16cm 2603627
11236
415
Herendi zöld Apponyi mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2607226
11237
415
3800
Herendi zöld Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. d: 13cm 2606459
11238
415
Herendi zöld Apponyi tojástartó 1 db Kézzel festett, jelzett, hibátlan.6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft