Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2606244
11239
415
Herendi purpur Apponyi mintás leveles tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:20 cm 2603611
11240
415
Herendi Apponyi purpur mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 11,5 cm 2602099
11241
415
Herendi Apponyi mintás bonbonnierre Kézzel festett, jelzett, hibátlan, de a fedő nem illeszkedik d: 9 cm 2552116
11242
415
Herendi virágmintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 7 cm 2600021
11243
415
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérült, 8×6 cm 2600027
11244
415
Herendi porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×5,5 cm 2600026
11245
415
Herendi porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×5,5 cm 2606719
11246
415
Herendi mókusos csikknyomó / szobrocska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6,5 cm 2606246
11247
415
Herendi porcelán sárga rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm 2606245
11248
415
Herendi porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, ragasztott m: 7×8×11,5 cm 2606528
11249
415
Herendi porcelán harkály madár figura, poszáta, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 8 cm 2606980
11250
415
Herendi nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft