Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm.
Epiag Pirkenhammer fedeles díszváza, kobaltkékkel festett porcelán, plasztikus arannyal díszítve, kopott, jelzett, m: 26cm, oldalán babérkoszorúban két keresztbe tett égő fáklya E betűvel körbefogva, amely feltehetően "egyetértésre" utal. 1920-1930 körül.
Ilmenau antik német porcelán fali dísztál, XVI. Lajos és Marie Antoinette, illetve Bonaparte Napóleon és Joséphine császárné arcképével díszítve, irizáló réteggel, XX. sz. eleje. Részben kézzel festett, jelzett (IPF Germany), kisebb kopásnyomokkal, d: 32,5 cm
Gustav Klimt Collection dekoratív teáscsésze (2db) eredeti dobozában. Porcelán, matricás A csók című festmény dekorjával díszítve. Jelzett. Hibátlan állapotban.
Zsolnay vastag tollazott étkészlet, teás készlet, mokkás készlet, pótlás van benne ezért van ami kevésbé aranyozott vagy más forma és jelzés, hiányos, jelzett, kopásnyomokkal.