Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2597829
11299
415
Herendi petrezselyem mintás váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:18cm 2597938
11300
415
Herendi virágmintás fonott tálka, kézzel festett, jelzett, d:13cm 2597947
11301
415
Herendi virágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopott, kopott, d:8cm 2597952
11302
415
Herendi virágmintás fogvájó tartó és mini váza, jelzett, kopott, m:5,5-9,5cm 2597976
11303
415
Herendi szőlőmintás cukortartó fedő nélkül!!!, jelzett, kopott, d:8,5cm 2602938
11304
415
Herendi virágmintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d. 13 cm, m: 9,5 cm 2597563
11305
415
24000
Herendi petrezselyem mintás, oroszlán lábas nagyméretű kaspó. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1943 + benyomott jelzés), kisebb kopásnyomokkal, d: 20,5 cm, m: 18 cm 2597554
11306
415
Herendi petrezselyem mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1939), kopásnyomokkal, d: 14,5 cm 2597502
11307
415
Herendi hecsedli mintás váza. Kézzel festett, jelzett, másodosztály, hibátlan, m: 14 cm 2602091
11308
415
Herendi virágmintás tojás kézzel festett jelzett jubileumi jelzés minimális kopással 17cm 2518417
11309
415
24000
Herendi ZOVA mintás váza, jelzett, kopott, talpán csorba és ragasztás. m: 33cm 2441042
11310
415
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft