Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1252743
11215
415
28000
Herendi Rothschild bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm + Herendi Rothschild fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, a doboz tetején apró lepattanással, 8×3×6 cm 2599143
11216
415
Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm 2597832
11217
415
Herendi Rothschild mintás tál, kézzel festett, jelzett, kopott, 18×14 cm 2597595
11218
415
Herendi Rothschild porcelán tálka kézzel festett jelzett apró kopásnyomokkal, 9x12x2 cm 2602155
11219
415
Herendi Rothschild mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, d: 12 cm 2606812
11220
415
4200
Herendi Rotschild mintás, madaras dekor vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2600017
11221
415
Herendi Rothschild mintás porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 5 cm 2602097
11222
415
180000
Herendi Apponyi mintás 12 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2599459
11223
415
Herendi Apponyi mintás Utasellátó feliratos süteményes tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d:33 cm 2599147
11224
415
Herendi Apponyi mintás áttört porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm 2599187
11225
415
Herendi Apponyi mintás nyeles porcelán kínáló, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm 2597645
11226
415
Herendi zöld Apponyi mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, restaurált m:19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft