Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2583140
11311
415
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2564497
11312
415
Herendi virágmintás áttört kosár, kézzel festett, jelzet, kopásnyomokkal, m:14 cm 2564493
11313
415
Herendi Kitty mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm 2433206
11314
415
6500
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm 2523676
11315
415
40000
Óherendi figurális lámpatest, fehér mázas porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29cm 2523669
11316
415
15000
Herendi fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2523688
11317
415
34000
Herendi fehér mázas, papagájos kínáló, jelzett, hibátlan, m: 27cm, d: 36 cm 2538855
11318
415
Herendi virágmintás rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 13 cm 2604475
11319
415
Herendi (Óherendi) virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2526481
11320
415
50000
Régi német 12 személyes étkészlet, 12 db leveses tányér, 12+2 előételes tányér, 12+2 főételes tányér, 3 db nagy ovális tál, 1 db nagy kerek tál, 1 leveses tál fedő nélkül, 1 db szószos, 1 db porcelán kanál, kézzel festett, jelzett: KPM (Königliche Porzellan-Manufaktur Berlin - berlini királyi porcelángyár) , kopásnyomokkal 2523946
11321
415
Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 14 cm, XIX. század, kopásnyomokkal. 2523940
11322
415
Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft