Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2602170
11481
415
Herendi keksztartó, hausmahler festett (nem gyári) jelzett benyomott Herend, kopásnyomokkal, m:18cm 2602203
11482
415
36000
Régi porcelán fedeles váza, alján lyuk, kopott, jelzés nélkül m:40cm 2602204
11483
415
24000
Régi kínai váza, mázalatti kobaltkékkel festett porcelán, jelzés nélkül, alján lyuk, kopott, vaspöttyökkel, apró lepattanás, m:32,5cm 2602302
11484
415
Eneret Herkules szobor, fehér, bisquit porcelán, jelzett, kardjánál sérült, m: 34 cm 2603025
11485
415
Pagnossini olasz fajansz pohár, 6db, tehenekkel díszítve, jelzett, kopásnyomokkal, m:10cm 2603027
11486
415
Delft holland fali dísztányér, jelzett, kopásnyomokkal, d:26cm 2603338
11487
415
Francia mini porcelán figurák dobozban. 2603337
11488
415
Francia mini porcelán figurák dobozban. 2603336
11489
415
Francia mini porcelán figurák dobozban. 2603290
11490
415
Koponya persely, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:12cm 2603287
11491
415
Fischer & Mieg, Pirkenhammer csésze alátét, kézzel festett porcelán, jelzett, 1900 körül, d:15cm, kopásnyomokkal 2603270
11492
415
3db Schaubach Kunst kínai sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. M: 14-17-20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft