Szlovén UNION sörgyári jubileumi sörös kupa, porcelán, ón fedővel, jelzett: Rastal. 1994. Körbe felirat, ,,130 éves a Szlovén sörszövetség * 400 éves a ljubljanai sörgyártás. M:24cm
Németország egyesítésére kiadott jubileumi kipa / sörös korsó, steinzeug, ón fedéllel, oldalán relief Berlini kapu és városok szimbólumai. Jelzett: Rastal, 1990, hibátlan, m:23cm
Német kis méretű sörös korsó, 19. sz második fele, steinzeug, 1/8 L, ón fedővel, oldalán felirat: Trinke klar, Rede Wahr / Világos ivás, igaz beszéd. Fedele javított, m:13cm
Lomonoszov (LFZ) szovjet porcelán pálinkás készlet, butéla + 4 db kupica. Matricás, jelzett, minimális kopással, az egyik kupica peremén kis lepattanás, m: 17,5 cm, 5 cm
Johnson Bros. Glenwood angol fajansz leveses tányér szett, 6 db, máz alatti zöld matricás dekorral, cca 1900. Jelzett, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 25 cm