Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2598604
11529
415
Bavaria porcelán mokkás készlet Velencei látképekkel, Matricás, jelzett, kopásokkal. 2529332
11530
415
Gustavsberg svéd porcelán dísztál, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 és 21,5 cm 2529054
11531
415
100
Román porcelán fiú, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 20 cm 2529140
11532
415
100
2 db porcelán madár, jelzéssel és jelzés nélkül, lepattanással, m: 8 és 12,5 cm 2528828
11533
415
Wallendorf porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2529244
11534
415
500
Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db 2511180
11535
415
100
Virágmintása porcelán váza, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, m: 24 cm 2511055
11536
415
Román porcelán virágos díszkosár, kézzel festett, jelzett, virágokon kis lepattanásokkal, 32×19 cm 2511070
11537
415
Román porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm 2511089
11538
415
100
2 db áttört porcelán kosár, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10 és 22 cm 2511044
11539
415
100
Kézzel festett rózsás porcelán gyertyatartó, jelzés nélkül, rózsákon lepattanásokkal, m: 24,5 cm 2598577
11540
415
9+3 db régi porcelán lapos és mély tányér. Matricás, jelzett. (Excelsior) kopott. 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft