Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2606835
11553
415
Kína (Zhongguo Zhi Zao) fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:20cm 2606820
11554
415
Sri Lankai dísztányér, Jerdon's Chloropsis (levélmadár) kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:22cm 2607635
11555
415
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan. 2608268
11556
415
30000
Olasz porcelán váza 2db, jelzett, hibátlan, m:23cm 2600910
11557
415
Meisseni sárkányos kínálótál matricás jelzett a kis kopásokkal, csorbával, repedéssel 16 x14 cm 2600909
11558
415
Nagy méretű Art Deco porcelán sültes tál kis kopásokkal, csorbákkal, jelzés nélkül 46x31cm 2602172
11559
415
Tertia tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, 19x14cm 2602194
11560
415
Schaubach Kunst kínai sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 14 cm 2602210
11561
415
Royal Dux porcelán vágtázó lovak, kézzel festett, lábánál törés, jelzett, 18x13 cm 2602716
11562
415
Ilmenau bonbonnier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 10x10 cm 2603024
11563
415
Holland dísztál boci motívummal, jelzett, kopott, d:24cm 2603023
11564
415
3 db retro lengyel teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft