Schaubach Kunst kínai sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Schaubach-Kunst-kinai-sarkany-mintas-porcelan-vaza-kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopa~II2602194
2602194
11560
415
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Schaubach Kunst kínai sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 14 cm
: karap_norbert