Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2439268
11638
415
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 14,5cm 2506971
11639
415
Bajor PM porcelán szett Dobozka, tálka 14 cm, 6x6 cm 2561851
11640
415
Antik teáscsésze, herendi jellegű, kézzel festett mintával, porcelán, jelzés nélkül, repedéssel, kopásokkal, m:7cm, d:13,5cm 2561228
11641
415
Minitons porcelán szószos edények. Matricás, jelzett, egyik repedéssel 12-14 cm 2561486
11642
415
Capodimonte rózsák. Kézzel festett, jelzett, sérült. m:5 cm 2556105
11643
415
Wallendorf porcelán váza, jelzett, kopott, m:13,5cm 2578780
11644
415
Rosenthal virágmintás bonbonniere, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, 13x13cm 2578777
11645
415
Német Echt Gold irizáló porcelán váza, etikettel jelzett, mázrepedésekkel, m:29cm 2567573
11646
415
Angol teás kanna. Matricás porcelán jelzett, hibátlan 23 cm 2554880
11647
415
Thaiföldi porcelán figura, jelzett etikettel, kopott, m:25cm 2531155
11648
415
2 db Gorodnicki porcelán kiöntő, 2 db. Retró Szovjet Matricás, jelzett, kis kopással, 12, 18 cm 2531129
11649
415
Wade English life teapots angol teás kanna rajzokkal. Matricás jelzett, hibátlan 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft