Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2318716
11650
415
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2549804
11651
415
Retró szovjet porcelán szamovár, jelzett, sérült, m:28cm 2486638
11652
415
Kahla (GDR) retró csésze 2 db kopott, jelzett, d: 14,5cm, m: 7 cm 2549921
11653
415
6 db jelzett porcelán gyűszű, kopott. 2567486
11654
415
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:12 cm 2524475
11655
415
Rosenthal aranyozott virágmintás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5cm 2513661
11656
415
3800
Epiag porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25 cm 2513660
11657
415
Limoges porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 8 cm 2513658
11658
415
2200
Keleti antik fajansz tálka, csorba, jelzett, d: 17 cm 2513649
11659
415
2 db Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm 2498701
11660
415
Fajansz kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopással, h: 35 cm, m: 16cm 2563783
11661
415
2db kínai hamutál, matricás porcelán, jelzett, kopott d:11,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft