Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2582844
11626
415
3db leveses csésze, kézzel festett porcelán, mázrepedésekkel, kopott, csorba, jelzés nélkül, d:13 cm 2405178
11627
415
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2575935
11628
415
Vegyes porcelán tétel, kiöntők, vázák, részben jelzett, kopott, 9db, m: cca. 10cm 2575937
11629
415
Német porcelán kutyák, kopásnyomokkal, jelzett, m:13cm 2558829
11630
415
Regent csavargó fiúk, porcelán, jelzett, kopott, m:23cm 2411749
11631
415
Hutschenreuter süteményes tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 31 cm 2558813
11632
415
5 db kőedény palack csorbákkal, törésekkel, részben jelzett m: 24-31cm 2543088
11633
415
2db porcelán tálka, jelzett, kopott, d: 13 és 15 cm. 2499389
11634
415
Lippelsdorf lovak. Kézzel festett, jelzett, gyári vaspöttyök és mázhibák. 21x18,5 cm 2467162
11635
415
Cseh porcelán dísztál, lányokkal. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal d: 30 cm 2440480
11636
415
4200
Unterweissbach fekvő puttó, fehér porcelán, jelzett, kopás nyomokkal, újja restaurált. h:15 cm 2467164
11637
415
2 db nagy méretű tál. Jelzettek, matricás, hajszálrepedéssel mindkettő d: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft