Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599442
11613
415
Porcelán kávés kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2599445
11614
415
Glenfiddich Pure Malt Scotch Whiskey kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm 2599514
11615
415
Windsor Castle és Fitzwilliam Museum Cambridge bögre, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8,5 és 9 cm 2602147
11616
415
Porcelán kutya figura kézzel festett jelzés nélkül hibátlan 14cm 2562378
11618
415
Ens porcelán rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d:12cm 2398520
11619
415
Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm 2319230
11620
415
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm 2604590
11621
415
Kőporc lovas korsó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2442873
11622
415
Cseh mitológiai jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, foltos, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm 2582817
11623
415
Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 14 cm 2582823
11624
415
Arzberg porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan m: 24 cm 2582839
11625
415
4db Jingdezhen Kína, fedeles teás bögre, kézzel festett porcelán. jelzett, kopásnyomokkal m: 14cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft