Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2598815
11601
415
Porcelán macska figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 12 cm 2598670
11602
415
Háromlábú, kék és arany porcelán kávés csésze aljjal. Matricás, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 8,5 cm, d: 11 cm 2598573
11603
415
2 db Karlovy Vary cseh porcelán kúrapohár, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm, 14,5 cm 2598373
11604
415
Tehén formájú holland só- és borsszóró (2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x6 cm 2598366
11605
415
Retró design váza, fehér mázas, jelzés nélkül, m: 14,5 cm 2598277
11606
415
Porcelán jegesmedve figura, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 16x10x6 cm 2598237
11607
415
Tiffany & Co. porcelán dobozka, bonbonier, dekoratív virágmintával. Matricás, jelzett, alján apró csorbával, d: 10 cm 2598140
11608
415
Japán Imari váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 16 cm 2599229
11609
415
Sarreguemines kék teáscsésze aljjal, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10,5 és 15,5 cm 2599208
11610
415
Royal Albert porcelán teáscsésze, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, egyik csésze billeg a csészealjon 2599202
11611
415
3 db gyógyvízivó kiöntő, matricás, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 10-15 cm 2599421
11612
415
Limogesi porcelán könyv formájú flaska, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft