Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2601983
11433
415
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, billeg, m: 20 cm 2602003
11434
415
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, 3 db tálka, matricás, jelzett, hibátlan, d: 8 cm, 16 cm 2604351
11435
415
Hollóházi porcelán elefánt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×11 cm 2519624
11436
415
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm 2498704
11437
415
3 db Hollóházi porcelán sörös korsó fém tetővel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2578465
11438
415
Hollóházi ibolya mintás 6 személydes teáskészlet, matricás porcelán, egy apró lepattanás a csészén, jelzett. 2569914
11439
415
22000
Hollóházi lila virágmintás, matricás porcelán váza 35cm, kínálótálka 2db d:12-20cm, bonbonnier 8x6cm, kopott, jelzett. 2583230
11440
415
Hollóházi porcelán levélmintás dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 14×9×4 cm 2583142
11441
415
Népi motívumos Hollóházi porcelán butykos, matricás, jelzett (kopott, de kivehető), apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 2495262
11442
415
Hollóházi matyó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2604602
11443
415
Hollóházi Erika mintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2602093
11444
415
Hollóházi gém kézzel festett, jelzett hibátlan 20cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft