Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2597637
11420
415
3200
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, minimális kopással, d:20 cm 2597634
11421
415
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 15 cm 2597633
11422
415
Jurcsák László által tervezett Hollóházi porcelán hamutál és bonbonier, kopott, jelzett, 15x9cm 2597631
11423
415
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonbonniere. Jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2597630
11424
415
3200
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonbonniere. Jelzett, hibátlan. d: 18 cm 2567449
11425
415
24000
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, díszdobozban. m: 14 cm 2567450
11426
415
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, díszdobozban. m: 13 cm 2600400
11427
415
Hollóházi retró, csíkos váza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11,5cm 2603511
11428
415
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, minimális kopással, d:20 cm 2602717
11429
415
Jurcsák László által tervezett Hollóházi jelzett porcelán váza, kopásnyomokkal, m:16cm 2607248
11431
415
3 db tányér, Hollóházi Szász Endre, Zsolnay pillangómintás, Zsolnay magyaros, jelzett, kopásnyomokkal, d:8-24,5cm 2605255
11432
415
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft