Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2606984
11251
415
Herendi fehér mázas porcelán nyuszipár, hibátlan, jelzett, 13x14 cm 2602209
11252
415
Herendi porcelán puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm, Tervező: Nemes György 2603291
11253
415
Herendi Beethoven porcelán büszt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2599180
11254
415
Herendi fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 2599407
11255
415
26000
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), kis kopásnyomokkal, 25x11,5x20 cm 2597597
11256
415
Herendi Porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett a lúd egyik szárnyán apró
csorbával, m: 20 cm, h: 26 cm 2602134
11257
415
Herendi leopárd figura, terv: Markup Béla, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 20 cm 2556418
11258
415
26000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm 2556417
11259
415
24000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm. 2583245
11260
415
11000
Herendi Lenin porcelán büszt, fehér mázas és biszkvit, kopásnyomokkal, jelzett, m: 17 cm 2462052
11261
415
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2520989
11262
415
28000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft