Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2538721
11263
415
40000
Herendi Párizs lángja, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, szépen restaurálva m:30,5cm 2523672
11264
415
Herendi csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott jelzett porcelán figura kopásnyomokkal, kopásnyomokkal. 17x19cm 2523671
11265
415
24000
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19, h:21 cm 2600011
11266
415
Herendi porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm 2600035
11267
415
Herendi porcelán virágmintás karmos mini kaspó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm 2598268
11268
415
Herendi Széchenyi István porcelán büszt, fehér és bisquit, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2606760
11269
415
Herendi rózsa mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 7 cm 2603899
11270
415
Herendi kis virág mintás bonbonniere, kis tálkával. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 10 cm, tál 12 cm 2603643
11271
415
Herendi Pillangó mintás, szív medál, kézzel festett, jelzett, kopott, 3×3,5 cm 2603952
11272
415
Herendi búzavirág mintás kis bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 6,5 cm 2604235
11273
415
Herendi Eton mintás pecsenyéstál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 37x28 cm 2603619
11274
415
28000
Herendi virágmintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft