Zsolnay dísztál, kézzel festett porcelán, öblében aranyozott felirat: "A Magyar Köztársaság centenáriumi felnőtt egyéni teniszbajnoksága az Amstel-kupáért Budapest 1994 Férfi páros II." Jelzett, apró kopásnyomokkal. d:30cm
Zsolnay áttört fajansz dísztányér, "Országos Ipar- Mezőgazdasági és Művészeti Kiállítás Pécs 1907" alkalmi mintával. Részben kézzel festett, jelzett (benyomott Zsolnay Pécs), kisebb kopásnyomokkal, apró lepattanással, a máz egy részen javított, d: 19,5 cm