Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603955
11360
415
Zsolnay porcelán tálka, 6 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában (egyet kivéve), d: 8 cm 2515977
11361
415
Zsolnay, Török János terv, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzett, mázrepedésekkel. m: 28 2562854
11362
415
2200
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2562855
11363
415
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2562856
11364
415
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2564522
11365
415
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2471388
11366
415
Zsolnay levélmintás hamutál. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11 cm 2581473
11367
415
36000
Zsolnay hat személyes komplett étkészlet. Matricás, jelzett, egy két minimális kopással, részben eredeti dobozában 2582788
11368
415
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal.10x10 cm 2582819
11369
415
Zsolnay virág mintás váza és kaspó. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m:13 cm, d:14cm 2413348
11370
415
Zsolnay virágmintás 4 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 2341068
11371
415
Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft