Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599436
11445
415
Hollóházi porcelán korsó, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2604404
11446
415
Hollóházi virágmintás porcelán kaspó. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm, m: 11,5 cm 2604480
11447
415
Hollóházi áttört porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 2604390
11448
415
Hollóházi virágmintás porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 2598781
11449
415
Hollóházi 3 db-os porcelán asztali szett. Matricás, jelzett, kisebb kopásnyomokkal. 2598104
11450
415
Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, m:4,5cm, h:21cm 2598105
11451
415
Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, m:4,5cm, h:21cm 2598549
11452
415
Hollóházi hordócska, porcelán, fa tartóval, jelzés nélkül, m:11cm 2567463
11453
415
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm 2567462
11454
415
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm 2600430
11455
415
Hollóházi porcelán balerina, fehér mázas, jelzés nélkül, m: 14 cm 2600489
11456
415
Hollóházi kutya, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:15cm, h:19cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft