Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2607233
11408
415
Kőbánya / Drasche porcelán nyuszik ernyő alatt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5,5 cm 2600453
11409
415
Kőbánya / Drasche porcelán nyuszik ernyő alatt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5,5 cm 2600436
11410
415
Aquincumi porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2598231
11411
415
Aquincum macis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14cm 2598756
11412
415
Aquincumi porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x6 cm 2582798
11413
415
2 db Gránit retró mintás tányér. Jelzett, kisebb mázhibákkal, kopásnyomokkal, d: 24 cm 2583250
11414
415
500
Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 7 cm, h:11 cm 2483941
11415
415
Gránit fajansz fűszertartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal + 6 db bakelit szalvétagyűrű 2564531
11416
415
Aquincum porcelán váza. Sopron Matricás, jelzett, kopásokkal. m:9 cm 2598741
11417
415
Gránit retro. pöttyös kávés készlet 4 személyes + 1 db. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 2609365
11418
415
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, billeg, m: 20 cm 2597712
11419
415
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft