Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603504
11577
415
Angol fajansz tálka, jelzett, kopásnyomokkal, 22x16cm 2599109
11578
415
Német asztalközép. Matricás, jelzett, minimális kopással d: 34 cm 2599155
11579
415
Bagoly, fehér mázas fajansz, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm 2599504
11580
415
Bögre. Wittelsbach Erzsébet magyar királyné portréjával díszítve, matrivás, modern, jelzés nélkül. M: 8cm 2599505
11581
415
Victoria bögre, hévízi emlék, matricás, jelzett, kopott, m:8cm 2599509
11582
415
Butlers angol zászlós bögre, kopásnyomokkal, m:8cm 2599501
11583
415
Bögre. Az 1990-es wimbledoni teniszbajnokság logójával, kopásnyomokkal, jelzés nélkül m:11cm 2599499
11584
415
Londoni bögre, jelzett, kopásnyomokkal, m:10cm 2599598
11585
415
Bassano olasz porcelán áttört dísztányér Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 29 cm 2599597
11586
415
Homár reliefes szószos tál, 2 db, fajansz, jelzés nélkül, 18x12cm 2599595
11587
415
Kínai figura, 2db, fehér mázas porcelán, jelzett, sérülésekkel, m:21cm 2599594
11588
415
Porcelán Royal Dux tigris, kézzel festett, halvány, kopott jelzéssel, kopással, 8,5x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft