Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603021
11565
415
Bareuther bavaria német retró teáscsésze, matricás jelzett, 1970 körül. 2603019
11566
415
Angol Chivas Regal feliratú szódás kiöntő, jelzett, hibátlan, m:14cm 2603109
11567
415
DGR retró ónfedeles porcelán söröskorsó, matrica, jelzett, kopásnyomokkal, m:19cm 2603184
11568
415
Ékszeres doboz, porcelán, jelzett, sérülésekkel, 10x10cm 2603186
11569
415
Royal Dux váza, porcelán, jelzett, hibátlan, m:10cm 2603310
11570
415
6db osztrák díszcsempe, original dobozban 7x7cm 2603297
11571
415
6db Kaiser német tálkák, híres festményekkel díszítve, porcelán, jelzett, d:10cm 2603293
11572
415
Metzler Orloff díszváza, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:12,5cm 2603289
11573
415
Wallendorf retró váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:13 cm 2603288
11574
415
Metzler Orloff díszváza, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:11cm 2603268
11575
415
Cseh altwien hamutálka, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d:12cm 2603507
11576
415
Augarten Wien tájképjelenetes kis porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft