Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2605275
11396
415
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, lepattanással, m: 6,5 cm 2605281
11397
415
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 2604070
11398
415
Zsolnay porcleán virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x8 cm 2599455
11399
415
40000
Zsolnay tollas porcelán süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti dobozában. 2601986
11400
415
Zsolnay ciklámen mintás váza, kézzel festett, jelzett kis kopásnyomokkal, m: 27cm 2601993
11401
415
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2601998
11402
415
Zsolnay virágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10 cm 2602001
11403
415
Zsolnay virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett mázrepedésekkel, h: 11 cm 2602783
11404
415
Gránit 10 literes zsírtartó, jelzett, kopásnyomokkal, m:30cm, d:30cm 2600352
11405
415
Kőbányai (Drasche): Hamupipőke. Tervező: Donner Gertrúd, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári vaspöttyökkel, 18,5x11,5x13,5cm 2603232
11406
415
Gránit postás figura, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:17cm 2603230
11407
415
Gránit postás figura, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:17cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft