Porcelán Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2539723
11517
415
Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm 2558403
11518
415
Cseh mitológia jelenetes porcelán tányér, jelzett, hibátlan, d:24cm 2583234
11519
415
Winterling Kirchenlamitz Bavaria 4 személyes reggelizőkészlet matricás porcelán, jelzett, hibátlan. 2561838
11520
415
Royal Worcester England antik angol teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális lepattanások, kopások, mázrepedések, jelzett, Anglia 1892, m:13cm, d:19cm 990505
11521
415
Ernst Bohne sons, Rudolstadt, Germany, Halászfiú porcelán, jelzett, apró lepattanással a kalapon, cca 1854-1920, m:17cm 2517538
11522
415
Augarten osztrák díszváza, eredeti dobozában, porcelán, jelzett, m: 15,5cm 2549776
11523
415
1983 Szovjet 6 személyes porcelán teáskészlet, kézzel festett, kopott. 2435584
11524
415
14000
cca. 1930 Schlagenwald porcelán 18 darabos étkészlet, 1 db leveses tál fedővel, 1 db szószos tál fedővel és aljával, 1 db fűszertartó, 1 főzelékes tál, 2 db tortatál, 1 db sültes tál, 6 db levesestányér, 5 db lapostányér, szép állapotú, apró kopásokkal és repedésekkel. Jelzett. 2435562
11525
415
6 személyes keleti jellegű vékony porcelán teáskészlet. Jelzett. Hibátlan. Sérült dobozában. doboz mérete: 51,5x37x12 cm 2461974
11526
415
2 db kínai porcelán fookutya. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7 cm 2444596
11527
415
Limoges porcelán ragutál aljával, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, kopással d: 30 cm m: 20 cm 2466424
11528
415
Kínai teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, hiányos Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft