Magyar címeres, feliratos kávéscsésze, XIX. sz. vége körül. Kézzel fes... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Magyar-cimeres-feliratos-kavescsesze-XIX-sz-vege-korul-Kezzel-festett-jelzes-nelkul~II2597576
2597576
11512
415
Leírás: Magyar címeres, feliratos kávéscsésze, XIX. sz. vége körül. Kézzel festett, jelzés nélkül, kissé kopott, hajszálrepedéssel, d: 9 cm
: nagy_andras