Eneret Herkules szobor, fehér, bisquit porcelán, jelzett, kardjánál sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Eneret-Herkules-szobor-feher-bisquit-porcelan-jelzett-kardjanal-serult-m-34-cm~II2602302
2602302
11484
415
Leírás: Eneret Herkules szobor, fehér, bisquit porcelán, jelzett, kardjánál sérült, m: 34 cm
: karap_norbert